Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт   Дек »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Свіжі новини

Архив за день: 19.11.2017

«Педагог. Професія чи стиль життя?

«Педагог. Професія чи стиль життя?
Під такою назвою відбувся тренінг для педагогів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту з метою глибокого усвідомлення необхідності вироблення кожним педагогом своїх позитивних ціннісних орієнтирів, внутрішніх установок на свою професію педагога і людини, прагнення будувати своє життя у відповідності з цими цінностями й установками.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Тематична виховна година «Барви рідного слова».

Вихователь гуртожитку Асітова Наталія Василівна Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 13 листопада 2017 року підготувала та провела зі своїми вихованцями тематичну виховну годину «Барви рідного слова».
Учні мали ще одну нагоду переконатись, що українська мова – це духовна святиня і найдорожчий скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Засідання учасників методичної комісії

Сьогодні, 8 листопада 2017 року, в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулось засідання учасників методичної комісії класних керівників у вигляді психологічно-педагогічного семінару «Розвиток духовно-катарсичної активності підлітків як шлях до формування високодуховної особистості».

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

День залізничника

2 листопада 2017 року у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся святковий концерт з нагоди Дня залізничника.
Наш навчальний заклад –вже майже 95 років є кузнею кадрів для залізниці. А осанні 34 роки ліцей очолював Заслужений працівник освіти України, почесний залізничник Зеленський В’ячеслав Григорович.
На свято завітав начальник пункту технічного огляду вагонів, наш випускник Коваленко Петро Васильович.
Учнівський колектив ліцею підготував концертну програму та від щирого серця привітав усіх з професійним святом – Днем залізничника!

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее