Май 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр   Июн »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Свіжі новини

Архив за месяц: Май 2017

ХХХІV обласна Спартакіада серед учнів ПТНЗ з легкої атлетики   

 

24 травня 2017 року відбулась  ХХХІV обласна Спартакіада серед юнаків та дівчат ПТНЗ з легкої атлетики пам’яті В.Я. Коркодима. Команди юнаків та дівчат Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту зайняли почесні перші місця, та були нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними статуетками. Директор ліцею Зеленський В.Г. заохотив переможців солодкими призами.Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Тренінг для тренерів

22-23 травня 2017 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту проходить тренінг для тренерів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Міжнародний обмін досвідом

Майстер виробничого навчання Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Сиркін Юрій Олександрович взяв участь у Міжнародних курсах підвищення кваліфікації майстрів в/н та пройшов стажування на підприємствах в м. Ташкент (Узбекистан) з професії Електрогазозварник.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Відзначення Дня Європи у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту 11 травня 2017 року о 12 годині відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Читать далее

Науково-технічна конференція «Актуальні питання застосування ресурсо- та енергозберігаючих технологій в будівельному виробництві і житлово-комунальному господарстві»

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту спільно з Чернігівським національним технологічним університетом 28 квітня 2017 року відбулась Науково-технічна конференція «Актуальні питання застосування ресурсо- та енергозберігаючих технологій в будівельному виробництві і житлово-комунальному господарстві».

Читать далее

Педагогічна рада «Психологічні причини та шляхи подолання агресії у підлітковому середовищі»

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту 27 квітня 2017 року відбулась педагогічна рада присвячена з’ясуванню психологічних причин та шляхів подолання агресії у підлітковому середовищі.

Читать далее