Апрель 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Май »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Свіжі новини

Архив за месяц: Апрель 2017

Дякую тобі український солдате…

Вкотре учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту не стали осторонь допомоги бійцям на передовій, які щоденно і щохвилини потребують нашої підтримки та долучились до волонтерської діяльності.

6CJkrxKq6ZQ Читать далее

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

На навчально-виробничій базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту» 13 квітня 2017 року проведено обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

mqBsp62Wu9w (1)

Читать далее

Зустріч з представниками патрульної поліції

 

Представники патрульної поліції та ювенальної превенції провели зустріч-бесіду з учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та висвітлили питання щодо попередження вчинення дітьми адміністративних, кримінальних правопорушень у підлітковому середовищі, акцентували увагу на важливості родинного виховання та співпраці педагогів, батьків та правоохоронних органів. Учні активно задавали питання, які їх турбують та отримали змістовні, компетентні відповіді.

YqLqQRaUmgk

Читать далее

День космонавтики та авіації

Представники центру громадських ініціатив «Полярна зірка» провели зустріч з учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту для ознайомлення з космічною тематикою, залучення до високих досягнень старших поколінь в сфері реактивного руху, ракетобудівництва, історії підготовки до польотів майбутніх космонавтів.

zCY215ZKRJY

Читать далее

За чисте довкілля

Колектив Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 08 квітня 2017 року взяв активну участь в щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» з метою належного упорядкування, благоустрою та очищення від сміття території навчального закладу та рідного міста.

js_ASQkbSVs Читать далее

Діло майстра величає

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов другий практичний етап огляд-конкурсу виховної роботи «Діло майстра величає».

qSb_Xravjmo

Читать далее

Наші учні – наша гордість!

Учениця Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Прищеп Катерина (викладач Холявко Ольга Іванівна, майстер виробничого навчання Корма Ольга Юріївна) взяла участь у обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер».

Ми пишаємось нашими учнями!!!

B0IE7XAArag

Читать далее

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

обласного On-line конкурсу

«Весна починається з краси»

Бездітько Поліну

6DxbthVMZXM