Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

В ЧПЛЗТ відбулось засідання секції голів методичних комісій класних керівників ПТНЗ

16 грудняу Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулось засідання секції голів методичних комісій класних керівників ПТНЗ області, де учасники обговорили питання «Шляхи удосконалення правовиховної роботи в навчально-виховному процесі ПТНЗ»

З привітальним словом виступила заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Головешкіна Тетяна Павлівна, яка окреслила ряд завдань в організації виховної роботи класного керівника. План роботи повідомила учасникам керівник секції психолог НМЦ ПТО Поклад Світлана Василівна.

1

До роботи були залучені зав. сектору правової роботи Головного управління юстиції у Чернігівській області Кебець Інна Андріївна «Система надання безоплатної правової допомоги», заступник начальника КМСД в Чернігівській області Юріна Наталія Вікторівна «Стан злочинності серед неповнолітніх в Чернігівській області».

2

Педагогічним колективом навчального закладу був представлений досвід роботи з питання моделі взаємодії педагогічних працівників в навчально-виховному процесі щодо удосконалення правовиховної роботи. Таку роботу презентували у своїх виступах заступник директора з навчально-виховної роботи Нікуліна Лариса Миколаївна : «Правопорушення і злочинність неповнолітніх: джерела, характер, особливості та шляхи профілактики у навчальному закладі», голова м/к класних керівників Пузій Любов Кирилівна: «Удосконалення системи роботи ліцею щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх спільними зусиллями педколективу, батьків, громадкості», класний керівник Ворона Валентина Іванівна: «Використання краєзнавчого матеріалу у формуванні національної свідомості та виховання патріотизму».

4

3

 

В рамках роботи класним керівником ліцею Плясун Людмилою Іванівною було проведено виховний захід «Наші права» та практичним психологом Бичик Людмилою Миколаївною корекційно-розвивальне заняття з попередження негативних проявів поведінки учнівської молоді: «Де шукати моє щастя?»

5

6

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з потужною матеріально-технічною базою ліцею.

Семінар пройшов на високому організаційному та методичному рівнях, про що зазначили у своїх виступах учасники при обговоренні заходів, подякували адміністрації, педагогам та учнівському колективу навчального закладу за гостинність та створення позитивної атмосфери у роботі секції.

7