Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Обласний семінар на базі ЧПЛЗТ з компанією КАН Україна

На базі навчально-практичного центру Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 30 жовтня 2014 року відбувся обласний семінар в рамках соціального партнерства з компанією КАН Україна (KAN Ukraine), українського представництва відомого польського виробника сучасних систем опалення і водопостачання KAN, присвячений новим розробкам компанії.

1

 

В роботі семінару прийняли участь педагоги та учні ПТНЗ Чернігівської області відповідної галузі .

На початку роботи семінару перед присутніми виступив заступник директора ліцею з навчально-виробничої роботи Максим Поджарий, який розповів про діяльність навчального закладу і навчально-практичного центру та побажав учасникам плідної роботи.

2

 

       Під час семінару менеджер-спеціаліст компанії Кравченко Олександр ознайомив присутніх з видами, особливостями використання і технологією роботи швидкого з’єднання труб системи «KAN-therm», яке дозволяє змонтувати санітарно-технічне обладнання для гарячого і холодного водопостачання, радіаторного опалювання і опалювання з нагрівальними елементами в підлозі і стінах, підігрів відкритих поверхонь, протипожежних і інших спеціальних систем та провів майстер–клас з’єднання труб. Також продемонстрував нові труби з високоякісних видів поліетилену, металопласту, поліпропілену та металів, асортимент фітингів для надійного та швидкого з’єднанням, набір інструментів.

 

Присутні отримали нові знання, мали можливість особисто провести з’єднання труб та отримали консультації.

По закінченню учасники отримали сертифікати від компанії про освоєння сучасних виробничих технологій систем опалення і водопостачання KAN.

3

 

4