Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Обласна методична секція викладачів предмету Захист Вітчизни на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту  16 жовтня відбулась обласна методична секція викладачів предмету Захист Вітчизни за темою   «Військово-патріотичне виховання, як засіб розвитку особистості учнівської молоді, формування   їх готовності до захисту Вітчизни».

Директор ліцею Зеленський В.Г. ознайомив учасників секції з історією навчального закладу та сучасною матеріально-технічною базою.

1

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лариса Миколаївна Нікуліна поділилась досвідом патріотичного виховання учнівської молоді, розповіла про давні традиції ліцею у цьому напрямку.

2

 

Питання посилення співпраці між навчальними закладами та військовим комісаріатом обговорив з присутніми заступник начальника відділу комплектування та призову Чернігівського ОВК майор Картамишев Ігор Михайлович. Учасники семінару висловили пропозиції та думки стосовно покращення організації військово-патріотичного виховання молоді та викладання предмета.

3

Гімном України розпочався відкритий урок за темою «Стройові прийоми і рух без зброї та зі зброєю», який провів викладач ліцею предмету «Захист Вітчизни» підполковник Бойко Ігор Іванович. На стройовому майданчику навчального закладу він ознайомив учасників семінару з організацією та методикою проведення стройової підготовки з учнями, адже вивчення цього розділу не тільки переконує учнів у організації чіткої взаємодії військовослужбовців, а й передбачає виховання в учнів поваги до строю, гордості за Збройні Сили України. Присутні високо оцінили організаційний і методичний рівень уроку.

4

5

6

Методист НМЦ ПТО Лісовський В.Р. опрацював з викладачами організаційно-методичні документи МОН України, Управління освіти Чернігівської облдержадміністрації щодо викладання предмета «Захист Вітчизни», організації військово-патріотичного виховання учнів та упровадженні нової моделі виховної роботи, що базуватиметься на формуванні патріотизму, готовності на ділі стати на захист і оборону України від зовнішньої агресії. Розглядались питання стосовно вкладання предмета «Захист Вітчизни» у ПТНЗ.

7

У підсумку учасники семінару висловили подяку адміністрації за гостинність, високо оцінили рівень підготовки навчального закладу до проведення засідання.

8