Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності “KNAUF MGK 2014 UKRAINE”

В Вищому професійному училищі №22 м. Сарни з 23 по 26 червня проходив Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед викладачів, майстрів в/н та учнів регіональних навчально-практичних будівельних центрів КНАУФ за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій, організатором якого є ДП «КНАУФ Маркетинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Серед учасників конкурсу були представники Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту – Давидов Артур Давидович та Долошко Євгеній Анатолійович.

         Конкурс складався з двох турів – теоретичного і практичного. Теоретичну частину, яка вміщала 240 тестових запитань, складали викладачі спецпредметів. Тривалість – 3 год. Практичну – учні та майстри в/н. Їхнім завданням було створити конструкцію з гіпсокартонних плит і зашпаклювати поверхню. На практичну частину відводилося 5 год.

8

 

        Урочисте відкриття відбулося 24 червня у актовій залі училища. Були представлені команди-учасниці, які приїхали майже з усіх куточків України: Тернопіль, Львів, Калуш, Запоріжжя, Київ, Харків, Полтава, Чернігів, Херсон, Луцьк. Чернігівську область представлявЧернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

         На конкурсі були присутні члени міської та районної рад, директор стратегічного розвитку ДП «КНАУФ Сервіс Україна» Ігор Попович, директор технічного департаменту ДП «КНАУФ Сервіс Україна» Сергій Клименко, керівник відділу освітніх проектів ДП «КНАУФ Сервіс Україна» Тетяна Остапченко, менеджер ДП «КНАУФ Маркетинг» західного регіону Тарас Семен, які увійшли до складу журі.

          Тетяна Остапченко разом з Олександром Старченко під гучні оплески нагородили усіх учасників дипломами за участь у конкурсі та цінними подарунками. До того ж, усі отримали спільне фото на згадку.

9

Представники Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту – Давидов Артур Давидович, Долошко Євгеній Анатолійович  та учень Навозенко Дмитро були нагороджені дипломами за участь та зайняте шосте місце, і стали лауреатами конкурсу.

10