Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Міжнародний конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

З 9 по 12 квітня, на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва проходив Міжнародний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання та учнів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ професійно-технічних навчальних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» , який провели компанія КНАУФ спільно з Міністерством освіти і науки України у рамках соціального партнерства і реалізації освітніх проектів.

У конкурсі взяли участь 23 команди, три з яких прибули з Російської Федерації, Азербайджану та Грузії. Конкурс дозволив визначити професійну підготовку майстрів виробничого навчання та учнів, взаєморозуміння та злагодженість у виконанні поставлених завдань та сприяв популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду навчально-практичних будівельних центрів КНАУФ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Безымянный3

Представниками Чернігівщини була команда Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту у складі майстра виробничого навчання Давидова Артура Давидовича та учня Сухорукова Дениса.

IMG

Переможцями конкурсу стали команди:

  • I місце – команда вищого професійного училища № 22 м. Сарни (Рівненська область): майстер виробничого навчання Набухотний Юрій, учень Каленик Олександр;
  • II місце – команда професійного ліцею № 4 м. Баку (Азербайджан): майстер виробничого навчання Абасов Бейбала, учень Джафарлі Махмуд;
  • III місце – команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва: майстер виробничого навчання Галюк Іван, учень Балабух Володимир.

Безымянный1

Команда ЧПЛЗТ посіла 13 місце.

Конкурс показав високий рівень професіоналізму учасників, вміння вирішувати поставлені виробничі завдання та належний рівень теоретичної підготовки.

В 2011 році на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту створено Регіональний  центр  інноваційних будівельних технологій «КНАУФ» (РЦ KNAUF) за технологіями та з використанням матеріалів відомої компанії «КНАУФ». Головна мета – підготовка майбутніх фахівців, справжніх професіоналів у галузі  опорядження будівель і споруд, конкурентоздатних на сучасному ринку праці.

Безымянный

В Регіональному центрі  інноваційних будівельних технологій «КНАУФ»(РЦ KNAUF) у 2012 році проводилось навчання слухачів з використанням комплексу методичного     забезпечення, розробленого фахівцями компанії KNAUF за стандартом професійної  підготовки кваліфікованих робітників за курсами «Монтажник    гіпсокартонних конструкцій», та «Штукатур».

На базі РЦ ППС пройшли навчання 73 слухачів, та навчається – 35 слухачів.

На даний час заклад готує в центрі учнів за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Лицювальник-плиточник» та «Штукатур»   в кількості  29 чоловік(денне)-ГП-20, підготовка (перепідготовка) слухачів за індивідуальною формою навчання в кількості   35 слухачів, в т.ч. педагогічних працівників  6.

З професії «Лицювальник-плиточник» набрана група в кількості 28 слухачів на квітень 2013 року .

Таким чином, регіональні центри всіляко сприяють пропаганді новітніх технологій та сучасних   матеріалів, які застосовуються на підприємствах, в будівництві міста та області.