Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Іноземні учні на гостинах в ліцеї

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту радо ділиться досвідом.  14 травня 2018 року гостинно зустрічали шановних гостей з Німеччини: групу учнів у кількості 8 осіб, які освоюють професію електромонтажника у професійному училищі ім. Йохана Бірвірта м. Меммінген разом з викладачем електротехніки Крістіаном Векселем.

Фото Наталии Шихуцкой.

Основною метою дружнього візиту іноземних учнів є ознайомлення з умовами навчання та якістю підготовки електромонтажників у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту

Фото Наталии Шихуцкой.

Для гостей була проведена оглядова екскурсія навчальним закладом, ознайомлення із матеріально-технічною базою ліцею, в.о. директора Поджарий М.С. повідав про систему професійної освіти в Україні.

Фото Наталии Шихуцкой.

Всі бажаючі учні мали змогу випробувати свої можливості у електромонтажній майстерні ліцею, виконавши практичні завдання згідно з планом уроку виробничого навчання «Монтаж групової системи електропроводки». Гості з захопленням приступили до роботи, попередньо пройшовши вступний інструктаж

.Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Особливу зацікавленість викликало безпосереднє спілкування, жива дискусія, обмін інформацією між закордонними учнями та учнями ліцею, які також навчаються за професією електромонтажника. Діти отримали багато яскравих, позитивних емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації про особливості навчання в двох країнах.Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Для гостей приготували насичену програму – екскурсії до Києва та Чернігова, веслування на драгонботі по Десні, пляжний волейбол. Завершальним етапом зустрічі став волейбольний матч між збірною командою учнів електромонтажників залізничного ліцею та командою іноземних учнів, в якому перемогу здобула команда Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту з рахунком 2:0.

Подібні зустрічі приносять сторонам не тільки приємні враження, але й зміцнюють співпрацю, визначають можливості подальшої діяльності навчальних закладів.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *