Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Створення електронного портфоліо педагогічного працівника

Професійний розвиток педагогічного працівника ПТНЗ – тривалий процес, метою якого є розвиток людини як особистості, як фахівця і майстра. Без збору матеріалів, що ілюструють практику, без осмислення власних дій, аналізу їх результативності відносно дітей і їх успіхів, готовності до самокритики та самоудосконалення працівник не може стати справжнім фахівцем.

Створення портфоліо допоможе педагогу грамотно проаналізувати свою діяльність, вибрати напрямок подальшого зростання, спланувати роботу по самоосвіті, узагальнити передовий педагогічний досвід та підготувати його до трансляції.

У перекладі з італійської “портфоліо” – це “тека з документами”. Але що таке портфоліо педагогічного працівника?

Портфоліо педагогічного працівника – це спосіб фіксації, накопичення матеріалів, що демонструють рівень професіоналізму педагога і уміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності. Портфоліо педагога показує рівень його підготовленості і рівень активності в навчальних та позанавчальних видах його діяльності.

Головне призначення портфоліо – продемонструвати найбільш значимі результати практичної діяльності для оцінки своєї професійної компетенції, такі як реалізовані проекти, участі в олімпіадах і конкурсах, проведені педагогом дослідження.

Серед педагогічних працівників портфоліо завойовує все більшу популярність, і стає необхідним для педагогів, котрі підвищують свій професійний рівень.

Безымянный

З метою розвитку  та удосконалення застосування інноваційних технологій педагогічними працівниками ліцею у січні 2013 року методист та викладач інформатики ЧПЛЗТ організували та провели заняття «Створення електронного портфоліо педагогічного працівника»

У березні в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулась презентація електронних портфоліо педагогічних працівників, що атестуються з метою ознайомлення з досвідом роботи. В цьому році вперше в ЧПЛЗТ викладачі та майстри виробничого навчання займались створенням власного електронного портфоліо, досягши в даній роботі значних успіхів.

Фото1676 Фото1672