Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електромонтажних професій.

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 30 січня 2018 року відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електромонтажних професій.

Фото Наталии Шихуцкой.

 Викладачі та майстри виробничого навчання відвідали та високо оцінили показовий урок викладача спецдисциплін Хоменка О.С., на якому він продемонстрував свою професійну майстерність у застосуванні електронного додатку «Plickers» в режимі он-лайн з метою перевірки навчальних досягнень учнів.
Викладач електротехніки Тимошенко О.А. також презентував показовий урок на високому методичному та професійному рівнях із застосуванням сучасних виробничих технологій для підвищення мотивації навчальної діяльності учнів.
Старший майстер Юрченко Ю.О. ознайомив учасників секції з прибором для тестування якості виконаних електромонтажних робіт перед здачею в експлуатацію, пристрій надали ліцею німецькі колеги.
Методист НМЦ ПТО Наумнко М.П. означив актуальність та особливості впровадження ДС ПТО на основі компетентніснісного підходу з електромонтажних професій.
Педагоги в рамках круглого столу поділились досвідом роботи, обговорили нагальні питання.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *