Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Педагогічні читання

05 січня 2018 року у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулись педагогічні читання «Формування компетентностей учнів ПТНЗ на уроках теоретичного та виробничого навчання». З вітальним словом до педагогів звернулася методист ліцею Шихуцька Н.М.

Фото Наталии Шихуцкой.


Мета заходу – удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, залучення викладачів та майстрів в/н до вивчення та впровадження в практику інноваційних педагогічних технологій, обмін досвідом.
Тема цьогорічних педагогічних читань обрана невипадково, адже третій рік поспіль педагогічний колектив працює над реалізацією єдиної методичної проблеми «Впровадження сучасних технологій навчання як засобу підвищення якості знань і вмінь учнів». І саме в цьому році педагоги реалізують обрану методичну проблему в частині інноваційної педагогічної діяльності, формуванні компетентностей учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання.
На педагогічних читання виступили викладачі Плясун Л.І., Тимошенко

О.А., Кубрак О.В., майстри виробничого навчання Левченко О.М., Шкурко О.В., Городна О.В., Сапон Н.К., вихователь Старовєрова С.П.
Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій. 

Фото Наталии Шихуцкой.Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.Фото Наталии Шихуцкой. Фото Наталии Шихуцкой. Фото Наталии Шихуцкой. Методична служба ліцею щиро дякує колегам, що взяли участь у педагогічних читаннях та бажає творчої наснаги і плідної педагогічної праці.

Фото Наталии Шихуцкой.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *