Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Міжнародна співпраця

З 13 по 18 листопада 2017 року виконуючий обов’язки директора Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Поджарий М.С. взяв участь у закордонній поїздці у складі української делегації освітніх закладів Чернігівщини на чолі з координатором україно-німецької співпраці ректором Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Заліським А.А. та начальником  управління освіти Чернігівської облдержадміністрації Конопацьким М.А. в рамках проекту «Міське партнерство з Україною».

Фото Наталии Шихуцкой.

Метою цієї поїздки  було  проходження курсів підвищення кваліфікації в німецьких професійних училищах міста Меммінген та налагодження співпраці у сфері електротехніки та знаходження соціальних партнерів для удосконалення матеріально-технічної бази електромонтажної майстерні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Поджарий М.С. пройшов навчання в професійному училищі ім. Йохана Бірвірта міста Меммінген для вивчення сучасних інноваційних контрольно-вимірювальних приладів. Ознайомився з дуальною системою професійної освіти на підприємстві GROB в м. Міндельхайм (http://www.grobgroup.com/en/company/grob-group.html), поєднання роботи і навчання, коли кваліфікованого робітника  навчальний заклад готує разом із підприємством.

Максим Сергійович презентував діючі навчальні майстерні з професій «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації», на базі яких проходить виробниче навчання в залізничному ліцеї.

Результатом поїздки було укладення усної домовленості в рамках проекту з німецькою делегацією про проведення у квітні 2018 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту майстер-класу «Перевірка стану електромереж перед здачею в експлуатацію» для педагогів електромонтажних професій Чернігівської області. Для проведення цього майстер-класу ліцей готує нове робоче місце з використанням сучасного обладнання.

Спільно з німецькими колегами було складено та направлено звернення до головного офісу компанії «Сіменс», що знаходиться в м. Мюнхен щодо підписання міжнародного договору про подальшу співпрацю.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

Фото Наталии Шихуцкой.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *