Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Науково-технічна конференція «Актуальні питання застосування ресурсо- та енергозберігаючих технологій в будівельному виробництві і житлово-комунальному господарстві»

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту спільно з Чернігівським національним технологічним університетом 28 квітня 2017 року відбулась Науково-технічна конференція «Актуальні питання застосування ресурсо- та енергозберігаючих технологій в будівельному виробництві і житлово-комунальному господарстві».

Тематичні напрями роботи науково-технічної конференції: – ресурсозбереження у виробництві будівельних конструкцій та матеріалів; – енергозбереження у будівництві та при експлуатації будівель і спортуд; – ресурсоекономні системи водопостачання та водовідведення. З вітальним словом до учасників конференції звернувся господар навчального закладу – директор Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Ведучим конференції був канд. фіз.-мат. наук, доцент, завідувач кафедри промислового і цивільного будівництва ЧНТУ Завацький Сергій Володимирович. У рамках конференції відбулась презентація, яку організував старший майстер ЧПЛЗТ Юрченко Ю.О. Міжрегіонального навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, що функціонує на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, майстер-клас «З’єднання поліетиленових та мідних труб» (майстер в/н Сизий В.В.), презентація «Міжнародна співпраця ЧПЛЗТ в галузі професійної підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування» (майстер в/н Романюк А.І.). У роботі конференції взяли участь наступні учасники: – заступник директора ЧПЛЗТ Поджарий М.С., який поділився досягненнями в галузі ресурсо- та енергозбереження Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту; – директор ПАТ «Будіндустрія» Авраменко Л.В. – «Проблеми ресурсо- та енергозбереження у виробництві бетону й залізобетону в Україні»; – заслужений будівельник України, викладач кафедри ПЦБ ЧНТУ Сергеєв А.І. – «Деякі аспекти запровадження енергозберігаючих технологій в сучасному цивільному будівництві»; – керівник ФОП «Брагинець І.Ю.» Брагинець І.Ю. – «Порівняння ефективності сучасних систем опалення та перспективні напрямки їх розвитку в Україні»; – технічний спеціаліст Савченко А.М. та регіональний менеджер компанії «КАН» Томащук А.В. презентували майстер-клас «Інновації в системах опалення» та подарували учасникам конференції дидактичний матеріал з даної теми; – викладач кафедри водопостачання та водовідведення ЧНТУ Сємака О.М. поділився власними розробками з теми «»Технологія очистки ґрунтових вод від нафтозабруднення по вул. Кропивницького м. Чернігів; – студент ЧНТУ Мазюк С.Ю. – «Поліпшення контролю очищення стічних вод на основі виявлених трендів». Студенти ЧНТУ під керівництвом викладача кафедри ПЦБ Корзаченко М.М. підготували та презентували стендові доповіді за темою конференції. Учасники та гості конференції ознайомились з матеріально-технічною базою Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Захід ще раз підтвердив статус конференції як однієї з найважливіших подій у сфері ресурсо- та енергозберігаючих технологій в будівельному виробництві і житлово-комунальному господарстві.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *