Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

На навчально-виробничій базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту» 13 квітня 2017 року проведено обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

mqBsp62Wu9w (1)

В конкурсі приймали участь чотири учні відповідного профілю з чотирьох ПТНЗ області, які готують електромонтерів.

Конкурс проводився в II тури: теоретичний і практичний.

Теоретичний тур полягав в комплексній перевірці рівня професійно-теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці», «Допуски та технічні вимірювання», «Електротехніка з основами промислової електроніки» шляхом тестування на персональному комп’ютері.

Практичний тур – виконання трьох завдань:

* знаходження несправностей підключення електричних апаратів обліку і захисту в низьковольтних розподільних пристроях;

* скласти схему електричного вмикання люмінесцентного світильника (змішаного типу);

* скласти схему реверсивного керування асинхронним двигуном з короткозамкненим ротором за допомогою реверсивного магнітного пускача з двох місць.

Компетентне журі, яке складалось з виробничників з великим досвідом роботи, відзначило високий рівень професійної підготовки учасників конкурсу.

За результатами конкурсу, відповідно набраній кількості балів за виконання теоретичного і практичного туру, одностайним рішенням журі було розподілено місця:

I місце – Мороз Андрій (Чернігівський професійний будівельний ліцей, майстер виробничого навчання Асітов Олександр Валерійович);

II місце – Коваленко Юрій (Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, майстер виробничого навчання Самовтор Віталій Олександрович);

III місце – Подорожній Андрій (Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області, майстер виробничого навчання Василенко Михайло Миколайович);

Учасник конкурсу – Олійник Максим (Професійно-технічне училище №33, с. Мрин, майстер виробничого навчання Горбаченко Валерій Володимирович).

В урочистій обстановці директором Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Гріненком Віктором Володимировичем та головою журі, головним енергетиком компанії «ТАН» Літвіновим Анатолієм Володимировичем нагороджено учасників обласного конкурсу дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та призами.

Переможець обласного конкурсу поїде на Всеукраїнський конкурс, який буде проводитись на базі «Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій».

_H4LI4h5Gsk

1U59e9r5gWU

FujI3tIYX_g

aZNGDpvuAFs

GeAgSpS8j64 (1)

iT8yn-a8uoU

mmsKLyzdX_8

mqBsp62Wu9w (1)

pxwev75D29M

mqBsp62Wu9w (1)
YOZSdNW4aJI

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *