Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

За актуальною професією – на навчання до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Де здобути затребувану на ринку праці професію, щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних, 21 березня дізналися випускники чернігівських шкіл.

duwfJQo7p5k

У рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей обласна служба зайнятості спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Чернігівській області та Управлінням освіти Чернігівської міської ради організували для них екскурсії до професійно-технічних навчальних закладів міста. На гостинах у Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту побували учні школи №2 та №9. Освітяни залюбки показали гостям навчальні кабінети, виробничі майстерні та лабораторії, ознайомили з історією створення закладів, їх гордістю, а саме: відомими випускниками та кваліфікованими педагогами, поділилися планами на майбутнє. На власні очі школярі переконалися, що ліцей має сучасне обладнання, устаткування та технічні засоби.H901-1qDgbY

UNUh9jHq1p0

zwsxS6hFL1k

Після закінчення навчання, маючи за плечима потрібні для роботи знання та вміння, а у кишені – диплом з робітничою професією, проблем з працевлаштуванням не буде – запевняють освітяни та фахівці служби зайнятості. Адже саме робітнича професія – наразі є запорукою професійного успіху та найефективнішим механізмом захисту від безробіття.

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту готує кваліфікованих працівників залізничних та будівельних професій. Зокрема, помічник машиніста електровоза, помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу, монтер колії, провідники пасажирського вагону, кухар, кондитер, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування, штукатур, маляр,

лицювальник-плиточник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, електрогазозварник ручного зварювання, монтажник гіпсокартонних конструкцій, монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації, охоронник, електромонтер охоронно-пожежної сигналізації.

Здобувши одну з цих професій можна не тільки знайти гідну роботу, а й започаткувати власний бізнес.

Чекаємо на навчання Вас в нашому ліцеї!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *