Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Свіжі новини

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

 

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України “Про професійно-технічну освіту”, Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, інших законодавчих актів України.

UNUh9jHq1p0

17 березня 2017 року у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту було успішно проведено Державну кваліфікаційну атестацію в групі СТ- 11 з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування ІV розряду».

ДКА проводилася державною кваліфікаційною комісією, яка розглянула підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання ними пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання детальної програми виробничої практики, висновки роботодавців і виробничі характеристики та наряди на пробні кваліфікаційні роботи, учнів ліцею, які навчались за Державним стандартом України нового покоління модульної системи, який був розроблений у 2015 році.

Педагогічний колектив Чернігівського професійного ліцеї залізничного транспорту взяв участь в українсько-швейцарському проекті «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», який фінансувався Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ та виконується Ресурсним центром ГУРТ та у 2016 році було відкрито один з шести в Україні Міжрегіональний навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

У прагненні зміцнити дружні стосунки, які існують між країнами та на підставі рамкової Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво, підписаної 13

жовтня 1997 року і ратифікованої 14 травня 1999 року, Міністерство освіти і науки і Швейцарська Конфедерація, представлена Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (ШАРС/ SDC), а також «Geberit International Sales AG» започаткували проект «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», виконавець проекту Ресурсний центр ГУРТ.

Проект спрямований на сучасну підготовку українських учнів професійно — технічних закладів за спеціальністю «монтажник санітарно – технічних систем і устаткування», яких навчатимуть на базі новітнього устаткування та за участі досвіду швейцарських експертів.

Основна мета проекту – розроблення та втілення моделі державно – приватного партнерства у професійній освіті, навчання для поліпшення можливостей професійно – технічних навчальних закладів – учасників проекту. А також запропонувати ринково – орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.

Перші ластівки, наші випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, які здобули під час навчання за новим проектом з використанням сучасного обладнання.

Щиро бажаємо Вам, шановні випускники, міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання та практичні навички, отримані у навчальному закладі, неодмінно стануть запорукою, допоможуть досягти омріяних вершин у вашій професійній діяльності!

4G0EofacB08

mIDL3Pmw7aw

QzXgp6Qb6qM

TBxz02t_p1g

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *