Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Свіжі новини

Тиждень іноземної мови

Іноземна мова – це не просто навчальний предмет, це – скарбниця іншомовної культури. Процес навчання іноземної мови в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту націлений на досягнення практичної мети – формування вмінь та навичок іншомовного спілкування, що означає засвоєння мовного матеріалу.

zBAcyFFckYk

              Урочна й позаурочна робота з англійської мови є складовою єдиного навчально – виховного процессу, яка сприяє підвищенню інтересу учнів до вивчення англійської мови.

Позаурочна робота розширює словник учнів, охоплює проблеми й питання, які виходять за межі навчальної програми, поглиблює соціокультурні знання. Соціокультурний аспект у викладанні англійської мови є дуже важливим, адже не можна вивчати англійську мову, не звертаючись до історії, культури, повсякденного життя англомовних країн. Участь учнів в позаурочній роботі стимулює їх до поглибленого вивчення англійської мови. Учні, які з різних причин не можуть реалізувати себе на уроці, мають можливість розкрити свої приховані  здібності під час позакласної роботи, надихають учнів на самовдосконалення, бо створюється особлива атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.

Щорічно, в стінах нашого ліцею, проводиться тиждень іноземної мови, який вже традиційно готують на високому рівні викладачі іноземної мови Подрешетникова Римма Василівна та Пузій Любов Кирилівна. Цьогоріч, це відбвається з 13 по 17 лютого 2017 року.

Тиждень іноземної мови проходить за наступним планом:

Пн — конкурс на кращого грамматика та декламування віршів на пам’ять.

Вт – позаурочний захід «День святого Валентина».

Юний поет — декламування віршів власного написання.

Чт – конкурс на кращого перекладача.

Пт – «Подорож до Великобританії» — перегляд відеофільмів.

Відбувся і конкурс стіннівок між навчальними групами, зроблених учнями нашого ліцею власноруч.

Приємно відмітити те, що на вище згадані конкурси прийшли  учні майже усіх груп, активно та завзято беручи в них участь.

Усі учасники конкурсів – молодці, і заслуговують похвали. Не залишились учні і без уваги директора ліцею — Зеленського В’ячеслава Григоровича, який нагородив активних учасників солодкими подарунками.

Учні вміло та із охотою декламували власні вірші, співали свої пісні на сцені в рамках позаурочного заходу.

Ми, викладачі, пишаємось своїми вихованцями і прагнемо, з року в рік, урізноманітнювати та робити цікавим вивчення англійської мови в ліцеї.

7RoYp59Vjc0

H7bIImxH0As

EmYF-KnuYes

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *