Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Тиждень біології в ЧПЛЗТ

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

DSC08908

DSC08940

DSC08957

Біологія – один з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів, метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих учнів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує учнів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити між предметні зв’язки, зв’язки з професіями.

Для того щоб реалізувати дану мету у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту з 6 лютого  по 10 лютого 2017 року було проведено тиждень біології викладачем І категорії Даниленко О.В.

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

Понеділок:

Оголошення про зміст тижня біології.

З метою пропаганди здорового способу життя розвитку творчих здібностей та виховання любові до природи і оточуючого середовища та залучення учнів до опрацювання додаткової літератури було оголошено виставка-конкурс тематичних стіннівок.

Вівторок:

З метою збереження і зміцнення здоров’я учнів було проведено конкурс на краще Есе на тему «Генетичні захворювання. Причини їх виникнення», під час якого учні отримали чимало корисних порад.

Пройшов конкурс ідей та пропозицій по озелененню кабінету біології.

Середа:

Позаурочний захід: «Інтелектуальний ринг» (інтелектуальний двобій між залізничниками та будівельниками  І-го курсу) з метою актуалізації знань учнів з біології та інформатики, перевірили  кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях. Захід підготували та провели на високому методичному рівні викладач біології Даниленко О.В. та викладач інформатики Кардаш Н.О.

Четвер: Відкритий урок з біології на тему: «Генетика людини. Медико-генетичне консультування». Мета уроку: поглибити знання учнів про різноманітні спадкові хвороби та вади розвитку, розробити заходи з їх профілактики, озброїтись технікою розв’язування задач з медико-генетичного консультування.

П’ятниця: Підведення підсумків тижня.

Підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і надовго закарбувався у пам’яті учнів. Всі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального.

DSC09083 (1)

DSC09091

DSC09144

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *