Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Засідання учасників Школи молодого майстра виробничого навчання

Згідно з планом роботи Школи молодого майстра виробничого навчання відбулось чергове засідання, яке провів директор ліцею В.Г. Зеленський,
7zv5nbw-7l8Директор надав учасникам Школи   інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення професійно-практичної підготовки учнів  відповідно до вимог Державних стандартів професійно-технічної освіти,  а також долучив до роботи досвідчених педагогів, які поділились досвідом успішної роботи з підростаючим поколінням  –  майстра виробничого навчання Дубину В.О.. Він зазначив, що успішною робота в групі може бути лише за умови злагодженої співпраці майстра та класного керівника.  Хороший  сучаснй майстер виробничого навчання  надає учням реальну допомогу, відкритий і доступний для будь-якого учня, не викликає в них страху, дає їм можливість висловлювати свої думки і почуття, відвертий у своїх поглядах.
1lwjddq1vpa

Класний керівник Соболєва Л.І. зауважила, що доброзичливість, розумна доброта — ось що має бути атмосферою життя учнівського колективу, головним тонусом взаємин педагога і дітей. Класний керівник, майстер повинні  пам’ятати – учитель повинен викликати любов та повагу дітей до себе, якщо він сам любить, поважає кожну дитину та спілкується з нею, у стосунках з нею чесний і відвертий. Учитель має бути особистістю, яка приваблює дітей. Має бути веселим і жартівливим, доброзичливим. Педагог має раціонально використовувати свій час. Має постійно вдосконалюватись, розширювати свій кругозір. Гаслом для класного керівника, майстра в роботі з дітьми має стати: «Пізнай самого себе і допоможи в цьому своїм учням». У своїй практиці  повинен реалізувати індивідуальний підхід до дитини, вміти її вислухати. Створити колектив, в якому панує доброзичливість стосунків. Має  любити, захищати дитину, поважати її почуття.

meuncbyh-1g
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *