Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Відкриті уроки виробничого навчання

Відповідно до плану роботи методичної комісії педагогічних працівників залізничних професій та професій кухар, кондитер 28 листопада відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Мурашко М. З., який у ході уроку презентував досвід своєї роботи у розрізі методичної проблеми: «Формування професійних умінь та навичок на уроках виробничого навчання». Майстер провів відкритий урок у групі СП-8, професій «Складач поїздів. Провідник пасажирського вагона».

qn1sdlpnxzw

Головним чином увага майстра виробничого навчання була сконцентрована на формування в учнів практичних навичок маневрової роботи, командам, сигналам, діям. На відкритому уроці були представлені різноманітні форми роботи з учнями (робота в групах, індивідуальні завдання, проблемні питання, завдання на аналіз та порівняння).d-ylq6hdavs

Ще один урок виробничого навчання підготувала та провела майстер виробничого навчання Корма О.Ю.ptpfxvmie-a в групі КУ-6, учні навчаються за професією кухар, кондитер. Методична мета уроку «Оптимальне поєднання методів, засобів навчання з метою вдосконалення знань та вмінь учнів на уроках виробничого навчання».dg9lsseyrg4

Урок пройшов у дружній атмосфері, що сприяє більш глибокому оволодінню професійними навичками.

Учні уважно спостерігали за особистим показом трудових прийомів майстра та ретельно вивчали особливості теми уроку відповідно до обраної методики.

У ході уроку учні були активними та на усі поставлені питання давали повні та ґрунтовні відповіді.

Під час обговорення, присутні на відкритому уроці підкреслили правильність та логічність структури уроку виробничого навчання та відповідність обраних майстром форм та методів.

Мета, поставлена на початку уроку, була досягнута. Урок можна вважати вдалим та результативним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *