Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свіжі новини

Відбулась обласна методична секція педагогічних працівників будівельних професій

Відкриваючи засідання, старший майстер Юрченко Ю.О. акцентував увагу на важливості  запровадження системи змін, оновлень у змісті і формах сучасної освіти, усвідомленні педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів гострої потреби у створенні та реалізації особистісного підходу до учня як одного з принципів організації навчально-виховного процесу.

jmxauris0q4

Майстер виробничого навчання Рябов С.В. ознайомив присутніх з новинками в сучасній сантехніці, її іноваціями та дизайном.

o7kqeuegbsw

lthyee7dogc

Викладач спецдисциплін ліцею Пеховка М.В. поділилась досвідом використання у навчально-виробничому процесі активних форм і методів навчання, детально зупинилась на аналізі нового ДС ПТО з професії монтажник санітарно-технічних систем і устаткування за модульною системою, за яким розпочали навчання в поточному навчальному році.

x2qqvqjeons

dskzcgrfshk

 

Присутні відвідали та обговорили урок теоретичного навчання  викладача Пеховки М.В. методична мета якого: «Використання інноваційних технологій та наочності на уроках спецтехнології у процесі подання нового матеріалу». Цей урок знайомить з новими підходами до організації навчання монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, перетворюючи традиційний урок в інноваційний і робить процес навчання цікавим та ефективним.a-9ri24eyxy

Майстер виробничого навчання Сизий В.В. провів на високому професійному рівні майстер-клас «З’єднання труб різних видів, особливостями їх використання і технологією увиконання роботи.» Гості мали нагоду власноруч виконати з’єднання труб за допомогою сучасного обладнання, яке наявне у майстерні.

zlk46hic9h0

Старший майстер Юрченко Ю.О. ознайомив з матеріально-технічною базою ліцею та з базою Міжрегіонального навчально-практичного центру підготовки  монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який було відкрито 10 червня 2016 року за підтримки Швейцарської агенцієї розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ.

nuiy1l4jaae

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *