Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Відкриття центру для підготовки монтажників санітарно – технічних систем і устаткування

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили другий в Україні Міжрегіональний навчально – практичний центр для підготовки монтажників санітарно – технічних систем і устаткування

10 червня 2016 року стане черговою визначальною датою в літописі зростання нашого ліцею, адже саме в цей день відбулося відкриття Міжрегіонального навчального – практичного центру, що став яскравим доказом успішної співпраці інженерно – педагогічного колективу залізничного ліцею в українсько – швейцарському проекті «Державно – приватне партнерство для поліпшення санітарно – технічної освіти в Україні», який фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ та виконується Ресурсним центром ГУРТ.

clip_image002

Проект спрямований на сучасну підготовку українських учнів професійно – технічних закладів за спеціальністю «монтажник санітарно – технічних систем і устаткування», яких навчатимуть на базі новітнього устаткування та за участі досвіду швейцарських експертів.

 

Основна мета проекту – розроблення та втілення моделі державно – приватного партнерства у професійній освіті, навчання для поліпшення можливостей професійно – технічних навчальних закладів – учасників проекту. А також запропонувати ринково – орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.

 

З цією метою на урочистості до ЧПЛЗТ завітали почесні та шановані гості: Хольгер Тауш – директор Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Олексій Раков – генеральний директор Представництва Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ, Віктор Паржницький – начальник відділення науково-методичного забезпечення професійно-технічної освіти Інституту модернізації змісту освіти, Микола Конопацький – начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Василь Білогура – начальник Управління освіти Чернігівської міської ради, Ніна Галкіна  – в.о. завідувача сектору професійно – технічної освіти у Чернігівській області, Віктор Гріненко – директор НМЦ ПТО у Чернігівській області  та ще багато запрошених, серед них представники ПТНЗ України, які беруть участь у цьому проекті, директори ПТНЗ Чернігівської області, приватні підприємці, керівники фірм та організацій, зацікавлені фахівці.

clip_image002

clip_image002

У виступах звучали теплі слова подяки швейцарським партнерам, керівництву ліцею, що в місто Чернігів принесли частку Європи, а цим самим показали в конкретних справах прагненнях українців бути частиною європейської співдружності.

Гостей вітали за давніми народними традиціями – хлібом – сіллю, щирими українськими піснями, віночком мелодійних та сердечних слів в переплетінні з музикою, танцем, піснею.

clip_image002

clip_image002

Далі – урочисте відкриття. Пан Хольгер Тауш перерізає стрічку – і присутні заходять до приміщення в якому розмістився навчально – практичний центр, яке було обладнане по найновішим будівельних технологіях майстрами, учнями та працівниками ліцею.

clip_image002

Всі в захваті від побаченого й почутого. Адже такі зразки сантехніки можна побачити хіба що в рекламних проспектах. А тут – все на яву, все працює і тішить, що і ми поліщуки, можемо користуватися благами європейського рівня. Викладачі ліцею про новітнє обладнання, встановлене у центрі, відгукуються не без захоплення. «Монтаж цим інструментом прискорює та спрощує роботу в кілька разів. Наприклад, вузол систем опалення триповерхового будинку ми ним зробили усього за 2 години. Якщо б використовували звичайні для України інструмент та матеріали, то  на це витратили б день. Також підвищилася якість з’єднань, які, здебільшого, вже і перевіряти не треба. А прес-кліщами їх зробити легко для нефахівця, навіть для жінки», – розповів завідувач майстернею Андрій Романюк.

clip_image002

clip_image002

clip_image002

clip_image002Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею і на знак українсько-швейцарської дружби та співпраці посадили ялинку неподалік від центрального входу.

clip_image002

Також відбувся семінар подальшого планування роботи в рамках проекту для методистів та викладачів ПТНЗ з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

clip_image002

Чекаємо всіх, хто бажає навчитися професії монтажник санітарно – технічних систем і устаткування, в міжрегіональному навчально – практичному центрі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

clip_image002

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *