Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Німецька делегація в ЧПЛЗТ

Чернігівський професійний ліцеї залізничного транспорту вже багато років поспіль підтримує дружні, тісні та ефективні зв’язки з німецьким містом-побратимом Меммінгеном.

1

20 травня    зустрічали шанованих гостей урочисто з хлібом-сіллю ліцеїсти і директор навчального закладу Зеленський В.Г., який по-господарськи ознайомив учасників делегації з ліцеєм.

2Підсумовуючи перебування в навчальному закладі, представники делегації виразили велику вдячність директору та колективу ліцею за пророблену роботу. Відмітили, що з кожним їхнім візитом, вони бачать, що відбувається помітний позитивний розвиток навчального закладу, постійне оновлення навчальних кабінетів, навчально-виробничих майстерень, соціальних структур ліцею.

3

4«Ми допомагаємо тим, хто постійно працює, знаходиться в пошуку і бачить перспективу розвитку і таким навчальним закладом на теренах Чернігівської області є Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту» – зазначили гості.

5

6Представники німецької сторони зазначили, що в сучасних умовах поглиблення співпраці на регіональному рівні між Чернігівщиною та Баварією багато в чому залежить від результату домовленостей на рівні урядів України та країн ЄС. У свою чергу німецькі колеги готові продовжувати підтримати спільні освітні проекти, які полягатимуть в організації стажувань викладачів професійно-технічних навчальних закладів та обміну учнями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *