Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Вітаємо лауреата Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Помічник машиніста електровоза»

19-22 квітня 2016 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся  III етап першого Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Помічник машиніста електровоза».

1

Учень  Чернігівського  професійного ліцею залізничного транспорту Пятковський Олександр (майстер виробничого навчання Коваленко А.В.) – переможець ІІ (обласного) етапу конкурсу представляв Чернігівську область та став лауреатом конкурсу. 2

Конкурс проходив за таким планом:

– теоретичний тур, під час якого учні на персональних комп’ютерах виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки. Змагання відбувалося протягом 1 години. Учасники показали свої знання з предметів «Електротехніка», «Правила технічної експлуатації залізниці», «Будова та ремонт електровоза», «Автогальма», «Допуски та технічні вимірювання», «Охорона праці» тощо. 3

– 1- й практичний тур складався з розбирання та збирання автозчепу  СА-3 на визначений час (до 5 хв.) з подальшим коментуванням складових деталей і проходив на локомотивному полігоні №2 КМВПУЗТ. Одночасно роботу виконувало 5 учасників.

4

2-й практичний тур, під час якого учні мали виконувати декілька завдань. В локомотивному депо Козятин регіональної філії Південно-Західна залізниця учасники конкурсу робили ІІ і ІІІ завдання, саме:

ІІ-ге завдання. Огляд та виявлення несправностей у механічній частині електровоза.

ІІІ-е завдання. Перевірка знання вимог ПТЕ до колісних пар: 1.Замір параметрів. Занесення даних в таблицю. 2.Проведення замірів автозчепу за допомогою шаблона Холодова та занесення даних в таблицю.

ІV-те завдання: оформлення довідки про забезпечення поїзда гальмами (ВУ-45). Виконання розрахунку для вантажного або пасажирського поїзда робили у кабінеті «Будова та ремонт електровоза» Козятинського МВПУЗТ.

5

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *