Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник»

В рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2015/2016 навчальному році на базі Чернігівського  професійного ліцею залізничного транспорту 19-20 квітня 2016 року відбувся обласний конкурс, в якому прийняли участь учні випускних груп 4-х навчальних закладів області відповідного профілю. У відкритті конкурсу взяли участь представники колективу закладу, члени організаційного комітету та журі.

1З вітальним словом до присутніх звернулись Зеленський В.Г. – директор ліцею, Майсон В.М.  – начальник відділу ТОВ «Житлобудсервіс», член журі конкурсу, Гріненко В.В. – директор НМЦ ПТО в Чернігівській області.

2

3

Конкурс проводився у 2 тури: теоретичний і  практичний.

Перший тур проходив в кабінеті інформатики. Учасники на персональних комп’ютерах вирішували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки: «Технологія лицювально-плиткових робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці».

4

Другий тур проводився на навчально-виробничій базі ліцею. Учасники виконали лицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою способом «шов у шов» на сухих сумішах та укладання тротуарної плитки.

5 6 7 8

За підсумком двох етапів конкурсу рішенням журі переможцями визначено:

І місце – Чемор Тетяна Михайлівна, учениця Чернігівського  професійного ліцею залізничного транспорту (майстер виробничого навчання Кубрак В.В.);

9

ІІ місце – Богдан Ігор Анатолійович,  учень Чернігівського професійного будівельного ліцею;

ІІІ місце Шумський Дмитро Вікторович, учень Щорського вищого  професійного училища лісового господарства.

 По завершенню конкурсу відбувся святковий концерт, переможців конкурсу і учасників відзначили дипломами та сувенірами.  Голова журі висловив подяку керівництву ліцею за підготовку та проведення конкурсу, а також відзначив достатній рівень підготовки учасників з лицювально-плиткових робіт.

10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *