Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Вітаємо фіналіста обласного конкурсу «Зірка профтехосвіти»

Вітаємо фіналіста обласного конкурсу педагогічної майстерності викладачів загальноосвітньої та професійної підготовки «Зірка профтехосвіти» викладача фізики та астрономії ЧПЛЗТ Хорця Олександра Петровича, який відбувся 13 квітня 2016 року на базі Чернігівського професійного ліцею побуту.

Конкурс тривав з листопада 2015 року і проходив у три етапи: перший – у навчальних закладах,  другий – відбірковий, підчас якого оцінювались творчі напрацювання його учасників, та третій – фінальний, який перетворився у справжнє свято в системі профтехосвіти Чернігівщини.

1На святі були присутні начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький та заступник голови Чернігівської міської ради  Ольга Хоніч, які привітали учасників фіналу і побажали їм перемоги в конкурсі.2Фіналісти рекламували свою спеціальність у конкурсі «Мій предмет – моя гордість», змагались за звання найрозумнішого, відповідаючи на питання з педагогіки, методики навчання, історії української освіти та загальної ерудиції, демонстрували свої вміння у талант-шоу «Моє дозвілля».

3У виступах конкурсантів переплітались професіоналізм і гумор, широка ерудиція і неабиякі вокальні, хореографічні та поетичні здібності. Як з’ясувалось, учасники фіналу не лише талановиті педагоги, а й обдаровані, творчі особистості, які  здійснюючи навчальну діяльність, знаходять час і для своїх захоплень.4

5

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *