Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Вебінар-нарада директорів регіональних методичних центрів

26 лютого у режимі вебінару було проведено чергову нараду з директорами регіональних методичних центрів (кабінетів) профтехосвіти.

1

Зустріч цього разу була тематична і майже повністю присвячена питанню розробки та впровадженню ДС ПТО нового покоління, тобто тих які розроблені на модульно-компетентісній основі.

2

Трансляція велася на платформі https://pruffme.com/ з Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Основну доповідь з питань розробки стандартів нового покоління зробив начальник відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Віктор Паржницький. Співдоповідачем був заступник директора Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Максим Поджарий, який зупинився на особливостях практичної розробки робочих навчальних планах  на основі нових ДС ПТО. Саме наш заклад вперше з вересня місяця почав підготовку робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» за експериментальним робочим навчальним планом який допомогла розробити компанія-партнер в українсько-швейцарському проекті – «GEBERIT».

3

До речі компанія здійснила також і поставку обладнання для навчальних цілей для шести навчальних закладів України які є учасниками проекту, одним з них є Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *