Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Свіжі новини

Педагогічні читання в ЧПЛЗТ «Розвиток життєвої компетентності: стратегія, технології, перспективи»

Педагогічні читання  − одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого ліцею.

Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів та керівників гуртків, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.

 Цьогорічні січневі педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як тема педагогічних читань була вибрана актуальна  – «Розвиток життєвої компетентності: стратегія, технології, перспективи».

Розпочала педагогічні читання методист ліцею Шихуцька Н.М., вітальним словом та ознайомила з планом роботи.

1

Після заслуховування методичних доповідей кожен педагогічний працівник мав змогу висловити свою думку з приводу прослуханого. Молоді майстри виробничого навчання й викладачі мали змогу поставити питання щодо незрозумілого матеріалу, перейняти досвід досвідчених педагогічних працівників.

2

Доповіді всіх педагогічних працівників належно оформлені. Теми, обрані для доповідей актуальні, перекликаються з єдиною методичною проблемою ЧПЛЗТ та індивідуальними темами, над якими працюють педагогічні працівники, відповідають темі педагогічних читань  «Розвиток життєвої компетентності: стратегія, технології, перспективи». Викладачі, вихователі та майстри виробничого навчання творчо підійшли до підготовки методичних доповідей, опираючись на ППД інших педагогічних працівників, розповідали про власні здобутки та напрацювання, проблеми сьогодення, та шляхи їх вирішення. Всі доповіді були попередньо розглянуті головами методичних комісій та рекомендовані для заслуховування та обговорення на педагогічних читаннях.

Викладач професійно-теоретичної підготовки опоряджувальних професій Крутікова В.М. презентувала свій блог, на якому розміщені педагогічні напрацювання та можливості застосування блогів з метою обміну досвідом, інформація на допомогу учню.

3

Викладач фізики Хорець О.П. поділився досвідом роботи з теми «Використання інформаційно – комунікаційних технологій на уроках фізики та астрономії як засобу підвищення якості знань учнів».

4

Викладач професійно-теоретичної підготовки залізничних професій Донченко М.Г. поділився досвідом роботи по написанню посібників.

5

Викладач інформатики Кардаш Н.О. продемонструвала переваги застосування електронного тестування – як засобу контролю знань учнів.

6

Вихователь гуртожитку Асітова Н.В. поділилась багаторічним ефективним досвідом виховної роботи з підростаючим поколінням в позаурочний час, розказала про труднощі, з якими стикається в своїй роботі, та успішні шляхи їх подолання.

7

Майстер в/н Кубрак В.В. виступила з темою «Організація виховної робити в групі, діяльність майстра в/н».

8

Майстер в/н Ільїнський А.В. розказав колегам про досвіду роботи «Виховання учнівської молоді на національних традиціях».

9

Майстер в/н Долошко Є.А. поділився досвідом «Впровадження новітніх технологій на уроках виробничого навчання як засіб підвищення знань та вмінь учнів».

10

Підводячи підсумки педагогічних читань, методист ліцею Шихуцька Н.М. підкреслила: «Організація навчально-виховного процесу на ідеях толерантності допоможе створити всі необхідні умови для всебічного та гармонійного розвитку творчої особистості, життя в нових економічних умовах, з почуттям особистої гідності й можливостями вдосконалюватися та самореалізуватися».

11

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *