Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Свіжі новини

Міжнародне співробітництво в ЧПЛЗТ

24 листопада на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулось засідання робочої групи по розробці проектів міжнародної співпраці в галузі професійно-технічної освіти. Робоча група була створена наказом Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації  №327 від 18 листопада цього року за наслідками протоколу зустрічі делегації Чернігівщини з представниками німецької сторони, що відбулась 16 вересня в м. Мемінгені.1

2

3

Завданням робочої групи, яку очолив Анатолій Заліський – ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, визначено розробка на вимогу німецьких колег нових проектів  співпраці в галузі професійної освіти за такими напрямками: автосервіс, комерційна справа, деревообробка, сантехніка та електромонтаж.

В склад групи включені представники від управління освіти, НМЦ ПТО, та профільних навчальних закладів з вищезазначених галузей.

За результатом обговорення було запропоновано зосередити увагу при розробці проектів на закордонному стажуванні кращих викладачів та майстрів, проведенні майстер-класів досвідченими німецькими фахівцями в українських навчальних закладах, організації мультиплікації, тобто розширенні набутого досвіду до закладів, що ведуть підготовку робітничих кадрів за аналогічними професіями. Обговорена можливість поліпшення матеріальної бази за рахунок благодійної допомоги закордонними колегами. До 10 грудня опрацьовані матеріали по міжнародному проекту будуть передані координатору з німецької сторони п. Гюнтеру Шустеру, який в свою чергу представить пропозиції щодо продовження співпраці обербургомісту  м. Мемінгена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *