Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Свіжі новини

Засідання учасників методичної комісії класних керівників

У ЧПЛЗТ вже багато років поспіль методичною комісією класних керівників керує досвідчений, високопрофесійний педагог Пузій Л.К.

 

1

Вся робота з педагогами направлена на підвищення їх професійного та методичного рівнів. Для цього забезпечується співвідношення загальних, групових, індивідуальних форм роботи, традиційних та інноваційних підходів до організації виховної роботи, активних та інтерактивних форм навчання.  Засідання проходять у вигляді ділових ігор, педагогічних дискусій, науково-практичних конференцій, педагогічних виставок, групових консультацій.

Так, 28 жовтня відбулось чергове засідання членів методичної комісії класних керівників – панорама методичних ідей «Шляхи забезпечення всебічного розвитку учнів в навчально-виховному процесі ЧПЛЗТ».

2

На засіданні розглядались наступні питання:

  • практичний психолог Костриков А.Ю. ознайомив колег з результатами вивчення соціального статусу учнів першого курсу. Пройшло обговорення результатів діагностики вихованості та використання її результатів для корекції поведінки учнів.
  • Класний керівник Хорець О.П. поділився досвідом роботи з проблеми «Формування в молоді національної свідомості, патріотизму», колеги жваво підтримали дискусію, отримавши багато важливої інформації.
  • Бібліотекар ліцею Пивоваров С.В. проаналізував роль бібліотеки в формуванні здорового та безпечного способу життя, педагоги запропонували шляхи активізації роботи з даної теми.

3

Невимушена атмосфера спілкування та цінність результатів обговорення нікого не залишили байдужими до актуальних питань виховного процесу.

5

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *