Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Всеукраїнський конкурс з професії монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

У Львові відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»1У період з 25 по 28 травня 2015 р. учні ПТНЗ з різних куточків нашої країни змагалися за звання найкращого монтажника санітарно-технічних систем і устаткування на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова. Конкурс відбувся відповідно до наказу Міністерства освіти України від 13.05.2015 р. №530 «Про організацію і проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році», у ньому взяли участь переможці обласних конкурсів фахової майстерності з 13 областей України. Від Чернігівської області був переможець ІІ обласного етапу конкурсу – учень Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту Дмитро Примостка (майстер виробничого навчання Максим Пеховка), який виборов почесне ІІ місце у ІІІ етапі.

Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області. Також в організації і проведенні конкурсу взяли участь соціальні партнери – представники ТзОВ «Студія тепла» і фірми «REHAU». У першому турі їм належало продемонструвати професійно-теоретичні знання, а у другому – вміння монтувати елементи системи опалення.

2Конкурс відкрила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Іванівна Небожук, конкурсантів привітали: Валерій П’ятак – заступник голови Львівської обласної ради; Степан Середа – голова громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації; Марія Карвацька – голова обласної організації профспілки промбудматеріалів.

Теоретичний тур конкурсу полягав у перевірці знань з предметів професійного циклу, а практичний тур передбачав: визначення потужності та виконання комплектації радіатора з відповідною кількістю секцій; виконання згідно з планом та монтажною схемою монтажу трубопроводу та обв’язку радіатора системи центрального опалення; проведення гідравлічного випробовування змонтованої системи.

3

4

Конкурсні дні пролетіли непомітно та були надзвичайно насиченими. І ось авторитетне журі визначило переможців:

І місце – Гук Максим – Львівська область;

ІІ місце – Примостка Дмитро – Чернігівська область;

5ІІІ місце -Гриник Михайло – Хмельницька область;

6

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ   Всеукраїнський конкурс

з професії монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

 ПРИМОСТКУ ДМИТРА

 УЧНЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ!!!!!