Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Участь ЧПЛЗТ в науково-практичній конференції «Творче мислення з матеріалами та технологіями КНАУФ»

28-29 квітня 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» за сприяння департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації проведено науково-практичну конференцію «Творче мислення з матеріалами та технологіями КНАУФ».
Учасників конференції – фахівців підприємства компанії КНАУФ в Україні, керівників і педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської областей і міста Києва – вітали заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Бабійчук, генеральний директор стратегічного розвитку ТОВ «КНАУФ Сервіс Україна» Ігор Попович, начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Любомир Крупа, керівник відділу освітніх проектів ТОВ «КНАУФ Сервіс Україна» Тетяна Остапченко, директор Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну Галина Чайка.
Від Чернігівської області були представники Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту – директор Зеленський В’ячеслав Григорович та майстер в/н Давидов Артур Давидович.

1

Особливу увагу було звернуто на необхідність покращення якості підготовки кваліфікованих робітничих кадрів зі знаннями сучасних виробничих технологій, підвищення їх мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці. Нині діяльність професійно-технічного навчального закладу, як основного джерела поповнення будівельних підприємств та організацій високопрофесійними спеціалістами, має спрямовуватися на підготовку робітників-будівельників з використанням як новітніх технологій навчання, так і інновацій будівельної галузі в умовах постійного розвитку ринку праці.
Науково-практична конференція проводилася в два етапи: першого дня – теоретична частина з презентацією виступів різнопрофільних спеціалістів і наступного – практичні заняття.
За підсумками конференції та організованих майстер-класів учасникам цього заходу вручено сертифікати про навчання художніх технік оздоблення інтер’єру матеріалами КНАУФ.
Представники Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту були нагороджені почесним дипломом в номінації «За творчу інтерпретацію виробу у конкурсі зі створення художнього утилітарного предмету інтер’єру приміщень серед колективів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ».