Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Учень року 2015

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно–технічних навчальних закладів Чернігівської області і сприяння їх особистісному зростанню, професійному становленню, взаємному збагаченню конкурсантів виробничими технологіями 22 квітня на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся фінал обласного конкурсу «Учень-року».

1

Представляла ЧПЛЗТ переможниці І-го етапу конкурсу Бубелянчик Тетяна учениця І курсу, яка навчається за професією провідник пасажирського вагону, оглядач вагону та отримала відзнаку за багатогранність таланту.

2

Відбірковий етап його пройшов у кожному професійно-технічному навчальному закладі області. На розгляд обласного журі були представлені матеріали 18-ти учасників. За звання «Учень року» на сцені змагалися одинадцять учнів ПТНЗ області у двох етапах:

1-й – «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», де учасники демонстрували прийоми роботи, використовуючи власні інструменти, матеріали, сировину, домашні заготовки;

2-й – «Світ моїх захоплень», під час якого учені самостійно розкривали свої таланти.

Захід відбувся в урочистій атмосфері та висвітлювався у засобах масової інформації з профорієнтаційною метою. Глядачами були вболівальники, директори професійно-технічних навчальних закладів міста Чернігова, їх заступники, представники учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл. Всі учасники отримали подарунки від навчальних закладів, а глядачі задоволення від проявленої майстерності та творчості конкурсантів.

3

Перемогу у конкурсі здобула Ворох Ірина, учениця Чернігівського професійного ліцею побуту, яка навчається за спеціальністю «флорист». Вона буде представляти Чернігівську області на міжрегіональному конкурсі «Учень року» у Сумській області у травні 2015 року.