Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Свіжі новини

Майстер-клас з компанією КАН Україна (KAN Ukraine)

Уже стало традицією проведення майстрер-класів на базі навчально-практичного центру інноваційних технологій санітарно-технічних, електромонтажних, стропальних та зварювальних робіт Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту спільно з провідним європейським виробником – компанією КАН Україна (KAN Ukraine).

Так, в березні 2015 року відбувся майстер-клас  компанії КАН Украина (KAN Ukraine), українського представництва відомого польського виробника сучасних систем опалення і водопостачання KAN на тему: «Технологія виконання систем опалення  в системі KAN-therm» та її  нові розробки.

В роботі семінару прийняли участь педагогічні працівники та учні ПТНЗ Чернігівської області відповідної галузі, викладачі та студенти будівельного факультету Чернігівського національного технологічного університету, працівники будівельних підприємств і організацій, методист Навчально-методичного центру ПТО в Чернігівській області Микола Могильницький.

На початку роботи семінару перед присутніми виступив старший майстер Юрій Юрченко, який розповів про діяльність навчального закладу і навчально-практичного центру та побажав учасникам плідної роботи.

Під час семінару менеджер-спеціаліст компанії Кравченко Олександр ознайомив присутніх з видами, особливостями використання і технологією роботи швидкого з’єднання труб системи «KAN-therm», яке дозволяє змонтувати санітарно-технічне обладнання для гарячого і холодного водопостачання, протипожежних і інших спеціальних систем, при цьому приділив велику увагу технологіям виконання різним  системам опалення:  радіаторного, з нагрівальними елементами в підлозі і стінах, підігрів відкритих поверхонь. Розповів про програми для розрахунків систем опалення, системі автоматики SMART (розумний дім). Провів майстер – клас з’єднання труб. Також продемонстрував нові труби з високоякісних видів поліетилену, металопласту, поліпропілену та металів, асортимент фітингів для надійного та швидкого з’єднанням, набір інструментів.

Активну участь в семінарі прийняли студенти, які задавали багато запитань і проявили велику зацікавленість в програмах для розрахунків та системі автоматики.

Присутні отримали нові знання, особисто провели з’єднання труб та отримали консультації.

Учасники  семінару отримали сертифікати від компанії про освоєння сучасних виробничих технологій систем опалення і водопостачання KAN.

1

2

3

4