Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Свіжі новини

Майстер-клас компанії КАН Україна на базі ЧПЛЗТ

На базі навчально-практичного центру інноваційних технологій санітарно-технічних, електромонтажних, стропальних та зварювальних робіт (керівник центру Білоус І.В.)

1

при Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту 29 січня 2015 року відбувся майстер-клас  компанії КАН Україна (KAN Ukraine), українського представництва відомого польського виробника сучасних систем опалення і водопостачання KAN на тему «Труби PERT/AI./PEHD I PEXc/AL/PEXc  в системі KANtherm Press». Робота проходила за наступним планом:

Інструктування за змістом заняття і організація робочого місця.                Безпека праці під час виконання завдання.

Читання монтажних схем.

Розмітка та відрізання труб за допомогою вимірювальних, розмічальних та різальних інструментів.

Монтаж прес-з’єднань.

Монтаж загвинчуваних з’єднань:

  • Для труб PE-RT/AI./PE-HD I PE-Xc/AL/PE-Xc;
  • Для труб PE-RT/AI./PE-HD I PE-Xc/AL/PE-Xc – конусні зєднання.

Ревізія, перевірка розмірів і технічного стану деталей та трубопроводів.

Фітинги (з’єднувачі) LBP.

Багатошарові труби.

В роботі семінару прийняли участь педагоги та учні ПТНЗ Чернігівської області відповідної галузі, присутній був методист НМЦ ПТО Могильницький М.В.

3

2

На початку роботи семінару перед присутніми виступив заступник директора ліцею з навчально-виробничої роботи Максим Поджарий, який розповів про діяльність навчального закладу і навчально-практичного центру та побажав учасникам плідної роботи.

Під час семінару менеджер-спеціаліст компанії Кравченко Олександр ознайомив присутніх з видами, особливостями використання і технологією роботи швидкого з’єднання труб системи «KAN-therm», яке дозволяє змонтувати санітарно-технічне обладнання для гарячого і холодного водопостачання, радіаторного опалювання і опалювання з нагрівальними елементами в підлозі і стінах, підігрів відкритих поверхонь, протипожежних і інших спеціальних систем та провів майстер–клас з’єднання труб. Також продемонстрував нові труби з високоякісних видів поліетилену, металопласту, поліпропілену та металів, асортимент фітингів для надійного та швидкого з’єднанням, набір інструментів.

Присутні отримали нові знання, мали можливість особисто провести з’єднання труб та отримали консультації.

По закінченню учасники отримали сертифікати від компанії про освоєння сучасних виробничих технологій систем опалення і водопостачання KAN.

4

5