Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Свіжі новини

«Складач поїздів»

Сучасні вимоги до організації та якості перевізного процесу диктують необхідність застосування в цьому нових управлінських і технологічних рішень, які базуються на широкому впровадженні комплексних, інформаційних систем. Розробка та впровадження таких інформаційних систем спрямовано на покращення роботи залізничного транспорту і скорочення експлуатаційних витрат.

В даний час значна сума непродуктивних витрат і штрафів на залізниці пов’язано з недосконалим рівнем якості планування і управління перевезення. В наслідок цього спостерігається перевищення термінів доставки вантажів, не виконання прийнятих заявок на перевезення вантажів в умовах неподавання вагонів вантажовласникам. Найчастіше перевищення термінів доставки вантажів пов’язано із несвоєчасним відправленням завантаженим вагонів і розвезенням вагонів під вивантаження. Тому розробка заходів по удосконаленню комплексної технології місцевої роботи з метою раціоналізації параметрів оперативного планування на залізничних полігонах має важливе господарське значення. Це дозволить більш аргументовано та обґрунтовано вирішувати завдання в процесі планування і управління на дирекціях залізниць, залізницях і в цілому по загальній транспортній мережі.

Нові можливості підвищення якості перевізного процесу закладені в удосконаленні технології місцевої роботи і, зокрема, удосконаленні системи організації та управління місцевими вагонопотоками.

Робота з місцевими вагонами по послідовності виконання операцій містить передачу і розвіз місцевого вантажу, перерозподіл порожніх вагонів, операції з місцевими вагонами на станції вивантаження – подаванні вагонів до місць вивантаження і процес вивантаження вагонів. До операцій може бути включено в необхідних випадках очищення вагонів після їх розвантаження.

Істотний вплив на технологію місцевої роботи з вантажами дають максимальні та мінімальні рівні навантаження і вивантаження на кожній станції дільниці, залізничного полігону та добова нерівномірність вагонопотоків.

Чернігівський професійних ліцей залізничного транспорту здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професії «Складач поїздів», які вміють працювати з клієнтами, оформити різні види документів з дотриманням норм діловодства і ділової етики.

На підставі Державних стандартів професійно-технічної освіти розроблені та затверджені в установленому порядку робочі навчальні плани, програми. Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту має відповідне комплексне методичне забезпечення, матеріально-технічну базу для здійснення підготовки кваліфікованих робітників за професією 8312 «Складач поїздів».

1

2