Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Свіжі новини

Провідник пасажирського вагона

Одним з напрямків розвитку Чернігівської області є розвиток підприємств. Робота на них потребує висококваліфікованих робітників, які володіють іноземною мовою, мають практичні навички роботи з комп’ютером, іншою технікою, вміють працювати з клієнтами, оформляти різні види документів з дотриманням норм діловодства, ділової етики.

На сьогоднішній день велика увага приділяється розвитку залізничного транспорту, з метою забезпечення комфортних умов населення, забезпечення високої культури обслуговування пасажирів на шляху прямування поїзда та їх безпеку в аварійній обстановці – у разі обслуговування вагонів, що прямують у поїздах місцевого і далекого сполучення, вагонів спеціального призначення, утримання внутрішнього обладнання вагона та знімного інвентарю у справному стані, забезпечення безпечної посадки та висадки пасажирів.

У поїздах міжнародного сполучення провідник додатково здійснює: оформлення дорожньої відомості, митні декларації і пред’являє їх митним органам для відмітки, отримує та здає валюту, продає пасажирам плацкарт та оформлює доплатні квитанції згідно з діючими тарифами міжнародного сполучення, оформлює встановлені відмітки на проїзних документах міжнародного сполучення за вимогами пасажирів, контролює виконання встановлених для пасажирів правил під час прямування поїзда у прикордонному районі і по перегону між прикордонними станціями.

З кожним роком все більше зростає попит на залізничний транспорт. Для цього розвитку необхідно впроваджувати сучасні технологічні процеси. Крім того, виникла потреба у кваліфікованих робітниках, які знають особливості професії провідника пасажирського вагона.

Тому професія «Провідник пасажирського вагона» є досить актуальною на ринку праці.

1

2