Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Свіжі новини

Сьогодні, 07 червня 2018 року, на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулась робоча зустріч директора ліцею Максима Поджарого з директором Чернігівської філії відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Володимиром Купріяненком та його заступником Олександром Желєзняком з приводу обговорення питання перспектив підготовки висококваліфікованих спеціалістів з числа випускників ліцею за суміжними спеціальностями.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту 06 червня 2018 року відбулись збори трудового колективу, на яких директор ліцею Поджарий М.С. презентував перспективний план розвитку навчального закладу, стратегічні цілі та напрямки роботи, відбулось обговорення нагальних питань з даної теми.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

В рамках роботи зі сприяння у працевлаштуванні випускників Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 2018 року, які навчаються за інтегрованою професією “Складач поїздів. Оглядач вагонів. Провідник пасажирського вагону” 06 червня відбулась робоча зустріч директора залізничного ліцею Максима Поджарого з помічником начальника Південно-Західної залізниці Аміраном Абашидзе та начальником станції Чернігів Миколою Кубишко.
Фото Наталии Шихуцкой.

Зустріч представників Чернігівсього краєзнавчого клубу «Колекціонер» з учасниками Всеукраїнського міжнародного ХХХІІІ зїзду Геральдистів.

3 червня 2018 року в актовому залі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту проходила зустріч представників  Чернігівського краєзнавчого клубу «Колекціонер» з учасниками Всеукраїнського міжнародного ХХХІІІ зїзду Геральдистів. Були присутні геральдисти чернігівщини, Польщі, Прибалтики, Білорусії та Молдови.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Весна і рідний Чернігів…

Учні професійного ліцею залізничного транспорту разом з вихователями Асітовою Н.В. та Зубок С.В. подорожують пам’ятними місцями міста, знайомляться з його історією та милуються красою.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Екскурсія для учнів ЧПЛЗТ в Чернігівськоу тролейбусному управлінні

З метою працевлаштування випускників, 23 травня учні ліцею, які навчаються за професією “Слюсар з ремонту рухомого складу”, мали можливість ознайомитися з Чернігівським тролейбусним управлінням.

Фото Podsharij Maksim.

Читать далее

Іноземні учні на гостинах в ліцеї

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту радо ділиться досвідом.  14 травня 2018 року гостинно зустрічали шановних гостей з Німеччини: групу учнів у кількості 8 осіб, які освоюють професію електромонтажника у професійному училищі ім. Йохана Бірвірта м. Меммінген разом з викладачем електротехніки Крістіаном Векселем.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее