Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

«Педагог. Професія чи стиль життя?

«Педагог. Професія чи стиль життя?
Під такою назвою відбувся тренінг для педагогів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту з метою глибокого усвідомлення необхідності вироблення кожним педагогом своїх позитивних ціннісних орієнтирів, внутрішніх установок на свою професію педагога і людини, прагнення будувати своє життя у відповідності з цими цінностями й установками.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Тематична виховна година «Барви рідного слова».

Вихователь гуртожитку Асітова Наталія Василівна Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 13 листопада 2017 року підготувала та провела зі своїми вихованцями тематичну виховну годину «Барви рідного слова».
Учні мали ще одну нагоду переконатись, що українська мова – це духовна святиня і найдорожчий скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Засідання учасників методичної комісії

Сьогодні, 8 листопада 2017 року, в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулось засідання учасників методичної комісії класних керівників у вигляді психологічно-педагогічного семінару «Розвиток духовно-катарсичної активності підлітків як шлях до формування високодуховної особистості».

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

День залізничника

2 листопада 2017 року у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся святковий концерт з нагоди Дня залізничника.
Наш навчальний заклад –вже майже 95 років є кузнею кадрів для залізниці. А осанні 34 роки ліцей очолював Заслужений працівник освіти України, почесний залізничник Зеленський В’ячеслав Григорович.
На свято завітав начальник пункту технічного огляду вагонів, наш випускник Коваленко Петро Васильович.
Учнівський колектив ліцею підготував концертну програму та від щирого серця привітав усіх з професійним святом – Днем залізничника!

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Обласна методична секція

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 25 жовтня 2017 року відбулось засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів Чернігівської області.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Святковий концерт «ЧПЛЗТ шукає таланти!

Уже стало доброю традицією у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту проводити презентацію першого курсу. Не була порушена традиція і цього року – 19 жовтня актова зала ліцею була знову заповнена. 

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Спартакіада ПТНЗ Чернігівської області з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Ф. Філіпова

Учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 18 жовтня 2017 року взяли участь у ХХХV Спартакіаді ПТНЗ Чернігівської області з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Ф. Філіпова на базі СДЮШОР з лижного спорту серед юнаків та дівчат.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Захід з цивільної оборони в ліцеї

13 жовтня у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулось практичне заняття для учнів та колективу навчального закладу «Дії керівного складу ЧПЛЗТ з організації захисту учнів та працівників у разі виникнення надзвичайної ситуації, пожежі». Заняття підготував та провів викладач предмету Захист Вітчизни Бойко Ігор Івановича із залученням медичного працівника ліцею.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Змагання зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста присвячены Дню захисника України

Учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, які навчаються за професією охоронник, під керівництвом викладача предмету Захист Вітчизни, підполковника запасу Збройних сил України Бойка Ігора Івановича взяли участь у змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста присвячених Дню захисника України, які відбулись в обласному стрілецько-спортивному клубі м. Чернігова.

Фото Наталии Шихуцкой.

Читать далее

Чемпіонат Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту з футболу.

На стадіоні «Локомотив» з 02.по 10.10.2017 проходив чемпіонат Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту з футболу 4х4, в якому взяли участь участь 14 команд.
В фіналі зустрілись команди груп ОПС-21 (електромонтер охоронно-пожежної сигналізації, охоронник) та ЕМП-5 (електромонтажники). З рахунком 4:3 перемогла команда групи ОПС-21.

Читать далее