Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Свіжі новини

Міжрегіональний навчально – практичний центр з підготовки монтажників санітарно – технічних систем і устаткування

Снимок

Міжрегіональний навчально – практичний центр з підготовки монтажників санітарно – технічних систем і устаткування

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту 10 червня 2016 року було відкрито Міжрегіональний навчально – практичний центр з підготовки монтажників санітарно – технічних систем і устаткування, що стало яскравим доказом успішної співпраці інженерно – педагогічного колективу залізничного ліцею в українсько – швейцарському проекті «Державно – приватне партнерство для поліпшення санітарно – технічної освіти в Україні», який фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC) у партнерстві з компанією Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ та виконується Ресурсним центром ГУРТ.

clip_image002

Проект спрямований на сучасну підготовку українських учнів професійно — технічних закладів за спеціальністю «монтажник санітарно – технічних систем і устаткування», яких навчатимуть на базі новітнього устаткування та за участі досвіду швейцарських експертів.

Основна мета проекту – розроблення та втілення моделі державно – приватного партнерства у професійній освіті, навчання для поліпшення можливостей професійно – технічних навчальних закладів – учасників проекту. А також запропонувати ринково – орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.clip_image002

  1. I. Загальні положення

1.1. Міжрегіональний навчально-практичний центр професійної підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування (далі – МНПЦ) є структурним підрозділом Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

1.2. Головною метою діяльності МНПЦ є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ (далі – слухачі), впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів компанії «Geberit», здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання тощо.

1.3. МНПЦ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту»«Про професійно-технічну освіту»Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 30 травня 2006 року № 419, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 червня 2006 року за № 711/12585, іншими нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та цим Положенням.

1.4. МНПЦ створено наказом директора від 09.06.2016  № 48 Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації № 266 від 08.06.2016 «Про створення Міжрегіонального навчально-практичного центру професійної підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування».clip_image002

ІІ. Напрями діяльності МНПЦ

2.1. МНПЦ співпрацює з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі – підприємства), навчальними закладами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно-технічної освіти.

2.2. Реалізує завдання щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів компанії «Geberit».

2.3. Створює цілісну систему новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших навчальних закладах і установах.

2.4. Здійснює інформатизацію і комп’ютеризацію процесу професійного навчання.clip_image002

ІІІ. Функції МНПЦ

3.1. Сприяє підвищенню якості професійної підготовки слухачів закладу, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників та фахівців підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій компанії «Geberit».

3.2. Організовує стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі МНПЦ.

3.3. Формує пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм  із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніми матеріалами і технологіями.

3.4. Надає тренінгові, маркетингові, інформаційні, виробничі послуги з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом.

3.5. Надає навчальним закладам консультативну, інформаційну та посередницьку допомогу з питань використання інноваційних матеріалів і технологій компанії «Geberit».

3.6. Надає практичну та методичну допомогу професійно-технічним навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

3.7. Розробляє інформаційно-методичний супровід, спрямований на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, педагогічних програмних засобів, дидактичних матеріалів та інше.

3.8. Організовує та проводить семінари, майстер-класи, конференції, засідання обласної методичної секції та інші заходи з питань впровадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

3.9   Співпрацює з навчально-практичними центрами, професійно-технічними закладами України, представництвами інших іноземних фірм щодо впровадження та використання нової техніки і технологій.

3.10      Здійснює інші види діяльності, які відповідають основній меті та завданням МНПЦ.

clip_image002

Чекаємо всіх, хто бажає навчитися професії монтажник санітарно – технічних систем і устаткування, в міжрегіональному навчально – практичному центрі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

 

Довідки за телефоном: (046) 22-4-03-08

                                        (046) 22-4-11-06

Адреса: 14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, 56

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

Детальніше про проект – http://gurt.org.ua/santech/

Після закінчення навчання видається сертифікат.

Підготовка робітників та теоретично-практичне навчання здійснюються на платній основі.
Обсяги та терміни навчання в Центрі визначаються індивідуально кожним слухачем.