Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Свіжі новини

«Касир квитковий»

Одним з напрямків розвитку Чернігівської області є розвиток підприємств. Робота на них потребує висококваліфікованих робітників, які володіють іноземною мовою, мають практичні навички роботи з комп’ютером, іншою технікою, вміють працювати з клієнтами, оформляти різні види документів з дотриманням норм діловодства, ділової етики.

На сьогоднішній день велика увага приділяється розвитку залізничного транспорту, з метою забезпечення комфортних умов населення, забезпечення високої культури обслуговування пасажирів, оформлення і продаж квитків, посадочні талони, квитанції з оплати різних послуг і багажу, перевізних і проїзних документів, а також установлених зборів пасажирам на залізничному, річковому, повітряному, автомобільному й морському транспорті згідно з чинною технологією із використанням автоматів і машин для друку квитків, компостерів, термінальної апаратури, ручних і автоматизованих систем бронювання та продажу місць, перевіряти документи, які засвідчують особу пасажира й дають право на в’їзд у спеціальні зони.

Чернігівський професійний ліцей залізничного ранспорту здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професії «Касир квитковий». З кожним роком зростає кількість пасажирів на залізничному транспорті, що потребує фахівців на професію касир квитковий. З кожним роком все більше зростає попит на залізничний транспорт. Для цього розвитку необхідно впроваджувати сучасні технологічні процеси. Крім того, виникла потреба у кваліфікованих робітниках, які знають особливості професії квиткового касира.

1