Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Свіжі новини

Електромонтажник освітлення та освітлювальних мереж

Електромонтажники — фахівці, які дарують нашим будинкам світло, а підприємствам — безперебійну систему функціонування. Від електромонтажників залежить стан повітряних та кабельних ліній, саме вони першими поспішають туди, де відбуваються різні аварії та обриви.

Слухачі опановують професію, починаючи від основних марок проводів, кабелів і матеріалів, що застосовуються під час виготовлення та монтажу електроконструкцій, основних видів кріпильних деталей та дрібних конструкцій до способів оброблення й монтажу високовольтних і контрольних кабелів, конструкцій розподільних щитів, пультів, електричних схем мереж освітлення, методів перевірки та регулювання електроустаткування, способів монтажу освітлювальних проводок усіх видів, будови електротехнічного устаткування тощо.

Необхідно пам’ятати, що на електромонтажників покладається величезна відповідальність. Найменша помилка у розрахунках може призвести до катастрофічних наслідків. Саме тому від цих фахівців вимагають особливої уважності та зосередженості під час виконання робіт. Крім того, в електромонтажника має бути чітка координація рухів, достатня фізична сила, витривалість і розвинене просторове мислення. Найчастіше електромонтажники працюють бригадами. Тому майбутньому спеціалісту також потрібне вміння працювати в команді.

1

2