Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Свіжі новини

«Електрогазозварник»

Одним з напрямків розвитку Чернігівської області є розвиток підприємств. Робота на них потребує високо кваліфікаційних робітників, які володіють технічними навичками електрогазозварника.

На сьогоднішній день велику увагу підприємства приділяють на висококваліфікованих робітників зварювального виробництва. Підприємства спрямовані на з’єднання металевих деталей та конструкцій з різної товщини металів таких як сталь, чавун, мідь, алюміній та інші кольорові метали та іх сплави, що потребують різних способів зварювання та різання із застосуванням ручного дугового , газового зварювання, напівавтоматичного та автоматичного зварювання під шаром флюсу, плазмово-дугового зварювання та різання, киснево та повітряно дугового різання, зварювання неплавким електродом в середовищі захисного газу аргон. Конструкції які повинні витримувати тиск, механічні та гідравлічні зусилля. Зважаючи на високі вимоги виробництв, сучасний електрогазозварник повинен володіти високою кваліфікаційною підготовкою, професійними знаннями, уміннями та навичками.

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» близько 5-ти років. З кожним роком зростає кількість кваліфікованих робітничих кадрів за даною професією, що в спромозі задовольнити ринок праці Чернігівської області.

Начальний план підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» передбачає вивчення предметів «Технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Інформаційні технології», «Креслення», «Електротехніка», «Виробниче навчання» та ін.

На підставі Державних стандартів професійно-технічної освіти розроблені та затверджені в установленому порядку робочі навчальні плани, програми; ліцей має відповідне комплексно-методичне забезпечення для проведення уроків теоретичного навчання та матеріально технічну базу для здійснення підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник».

1

2

3